Gimnazjum im. Karola Wojtyły

w Kępicach 

 ul. Szkolna 1a   77-230 Kępice
tel. (fax.) 0-59 858-5113
strona internetowa http://www.gimkepice.pl   e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (sekretariat)

PAŹDZIERNIK z PROFILAKTYKĄ W TLE

       Od lat w naszym gimnazjum  dyrekcja i nauczyciele kładą duży nacisk na angażowanie młodzieży w działania profilaktyczne oraz organizują spotkania z przedstawicielami  odpowiednich instytucji i służb, by ustrzec swoich wychowanków przed zagrożeniami współczesnego świata i konsekwencjami niewłaściwego postępowania.

Czytaj więcej: PAŹDZIERNIK z PROFILAKTYKĄ W TLE

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

odbędzie się dnia 3 września 2018r.

o godzinie 9.00

BAL GIMNAZJALNY 2018

     Dnia 30 maja 2018 r. w Restauracji ,,Diana” odbył się bal gimnazjalny uczniów klas trzecich. Zabawa rozpoczęła się dostojnym polonezem, przygotowanym pod kierunkiem p. Tomasza Króla. Następnie uczniowie zaprezentowali montaż słowno – muzyczny, w którym podziękowali nauczycielom i pracownikom szkoły za wspólnie spędzone lata.

Czytaj więcej: BAL GIMNAZJALNY 2018

ŚWIĘTO WIOSNY PRZY TABLICY

  W naszej szkole tegoroczne obchody Święta Wiosny przybrały nieco inną formę niż w latach ubiegłych. Nie paliliśmy marzanny w ognisku , nie przebieraliśmy się w finezyjne stroje, nie odpędzaliśmy zimy  tańcem, śpiewem i  zabawnymi hasłami. Tym razem musieliśmy zsynchronizować się ze Szkołą Podstawową w Kępicach i przygotować Dzień Samorządności.  

Czytaj więcej: ŚWIĘTO WIOSNY PRZY TABLICY

b_gimnazjum.jpg