Gimnazjum im. Karola Wojtyły

w Kępicach 

 ul. Szkolna 1a   77-230 Kępice
tel. (fax.) 0-59 858-5113
strona internetowa http://www.gimkepice.pl   e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (sekretariat)

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

odbędzie się dnia 3 września 2018r.

o godzinie 9.00

BAL GIMNAZJALNY 2018

     Dnia 30 maja 2018 r. w Restauracji ,,Diana” odbył się bal gimnazjalny uczniów klas trzecich. Zabawa rozpoczęła się dostojnym polonezem, przygotowanym pod kierunkiem p. Tomasza Króla. Następnie uczniowie zaprezentowali montaż słowno – muzyczny, w którym podziękowali nauczycielom i pracownikom szkoły za wspólnie spędzone lata.

Czytaj więcej: BAL GIMNAZJALNY 2018

ŚWIĘTO WIOSNY PRZY TABLICY

  W naszej szkole tegoroczne obchody Święta Wiosny przybrały nieco inną formę niż w latach ubiegłych. Nie paliliśmy marzanny w ognisku , nie przebieraliśmy się w finezyjne stroje, nie odpędzaliśmy zimy  tańcem, śpiewem i  zabawnymi hasłami. Tym razem musieliśmy zsynchronizować się ze Szkołą Podstawową w Kępicach i przygotować Dzień Samorządności.  

Czytaj więcej: ŚWIĘTO WIOSNY PRZY TABLICY

WIOSENNE SUKCESY

Choć pogoda za oknem jeszcze nas nie rozpieszcza, uczniowie gimnazjum już poczuli wiosnę i z zapałem wzięli się do pracy. Biorąc udział w różnorakich konkursach, zdobyli liczne nagrody i wyróżnienia, rozsławiając dobre imię szkoły.

W lutym odbył się Ogólnopolski Konkurs na Kartkę Wielkanocną na rzecz Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci. Na konkurs napłynęło bardzo dużo prac z całej Polski. Nasi uczniowie również nie zawiedlii podzielili się z potrzebującymi dziećmi swoim talentem plastycznym. W kategorii klas gimnazjalnych   I miejsce zajęła Marta Bućko, III miejsce zdobyli Agata Kabulska i Michał Koziarek, natomiast wyróżnienie otrzymała Alicja Grabowska.

Czytaj więcej: WIOSENNE SUKCESY

b_gimnazjum.jpg